




















































Csere fűzők ehhez:
Spalwart Smash Low Nappa (ws)
A Senkels független gyártmánya. Nem eredeti Spalwart tartozék.

3 ok a Spalwart Smash Low Nappa (ws) mellett
Cipőfűzők a Senkels-től
Kézzel készítve Ausztriában
Minden párat egyedileg, az Ön specifikációi szerint gyártunk Ausztriában.
100% pamut
100%-ban szűz pamut felhasználásával maximális tartósságot és szakításállóságot érünk el.
Ingyenes szállítás
Rendeljen bármely 2 pár Senkels cipőfűzőt, és ingyenes szállítást kap, bárhol is tartózkodik.
Fűzők Spalwart Smash Low Nappa (ws) cipőhöz
Termékspecifikáció
Spalwart Smash Low Nappa (ws)
120 cm
Lapos | 6mm
Ezeket a fűzőket a Senkels gyártja Ausztriában, és a(z) Spalwart Smash Low Nappa (ws) hosszához, valamint fűzőlyukainak számához igazodnak. Nem eredeti tartozékokról van szó. A(z) Spalwart az adott jogosult bejegyzett védjegye. A Senkels és a(z) Spalwart között nem áll fenn üzleti kapcsolat, együttműködés vagy licencszerződés. A védjegy említése kizárólag a felhasználási cél megjelölését szolgálja.

Kézzel készült cipőfűzők a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez
Emelje ki Spalwart Smash Low Nappa (ws) cipőjét kézzel készült fűzőkkel. Ausztriában előállított tiszta pamut, 51 árnyalatban bemutatva.
Kézműves minőség
- Készítés
- Osztrák szakemberek által kézzel készül
- Anyag
- 100% pamut átgondolt származásból
- Hossz
- 120 cm — a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez szabva
- Választék
- 51 válogatott lehetőség
Ideális a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez
A 120 cm profil a Spalwart Smash Low Nappa (ws) arányaira mérve. A szakítószilárdság napi viselethez kalibrálva, koptató merevség nélkül.
Kézműves kérdések
Hogyan készülnek?
Hagyományos osztrák szövőszékeken szőve, fémvégekkel befejezve.
Tanúsított a pamut?
A pamut bevált európai beszállítóktól származik dokumentált minőséggel.

Tudjuk, hogy a cipőfűzőkre általában a lehető leghamarabb szükség van. Ezért nagy hangsúlyt fektetünk a gyors, mégis hatékony szállítási módszerekre.
Még gyorsabban kell? Válassza az expressz szállítást a pénztárnál!
Kézzel készült cipőfűzők a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez
Emelje ki Spalwart Smash Low Nappa (ws) cipőjét kézzel készült fűzőkkel. Ausztriában előállított tiszta pamut, 51 árnyalatban bemutatva.
Kézműves minőség
- Készítés
- Osztrák szakemberek által kézzel készül
- Anyag
- 100% pamut átgondolt származásból
- Hossz
- 120 cm — a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez szabva
- Választék
- 51 válogatott lehetőség
Ideális a Spalwart Smash Low Nappa (ws) modellhez
A 120 cm profil a Spalwart Smash Low Nappa (ws) arányaira mérve. A szakítószilárdság napi viselethez kalibrálva, koptató merevség nélkül.
Kézműves kérdések
Hogyan készülnek?
Hagyományos osztrák szövőszékeken szőve, fémvégekkel befejezve.
Tanúsított a pamut?
A pamut bevált európai beszállítóktól származik dokumentált minőséggel.
Tudjuk, hogy a cipőfűzőkre általában a lehető leghamarabb szükség van. Ezért nagy hangsúlyt fektetünk a gyors, mégis hatékony szállítási módszerekre.
Még gyorsabban kell? Válassza az expressz szállítást a pénztárnál!


Ossza meg fotóját itt, vagy jelöljön meg minket az Instagramon, hogy bekerüljön



















