




















































Csere fűzők ehhez:
Nike Court Vintage
A Senkels független gyártmánya. Nem eredeti Nike tartozék.

3 ok a Nike Court Vintage mellett
Cipőfűzők a Senkels-től
Kézzel készítve Ausztriában
Minden párat egyedileg, az Ön specifikációi szerint gyártunk Ausztriában.
100% pamut
100%-ban szűz pamut felhasználásával maximális tartósságot és szakításállóságot érünk el.
Ingyenes szállítás
Rendeljen bármely 2 pár Senkels cipőfűzőt, és ingyenes szállítást kap, bárhol is tartózkodik.
Fűzők Nike Court Vintage cipőhöz
Termékspecifikáció
Nike Court Vintage
120 cm
Lapos | 6mm
Ezeket a fűzőket a Senkels gyártja Ausztriában, és a(z) Nike Court Vintage hosszához, valamint fűzőlyukainak számához igazodnak. Nem eredeti tartozékokról van szó. A(z) Nike az adott jogosult bejegyzett védjegye. A Senkels és a(z) Nike között nem áll fenn üzleti kapcsolat, együttműködés vagy licencszerződés. A védjegy említése kizárólag a felhasználási cél megjelölését szolgálja.

Hol vásárolhatsz Nike Court Vintage cipőfűzőt
Szerezd be a legjobb minőségű cipőfűzőket Nike Court Vintage cipődhöz. Tiszta pamut anyag, osztrák kézművesség, 51 gondosan válogatott színben.
Műszaki adatok
- Hossz: 120 cm, méretezve a következőhöz: Nike Court Vintage
- Anyag: 100% pamut a természetes tartósságért
- Gyártás: Kézzel készítve Ausztriában
- Színek: 51 szín a semlegestől a feltűnőig
Mekkora hossz kell Nike Court Vintage cipőhöz?
A 120 cm a Nike Court Vintage szabványmérete. Ez a hossz tiszta arányokat biztosít kényelmes megkötési hosszal.
Gyakori kérdések
Kompatibilis az összes Nike Court Vintage kiadással?
Igen. A 120 cm-es cipőfűzők az összes standard Nike Court Vintage modellhez és kiadáshoz illeszkednek.
Fémvége választék?
Válassz kifinomult fém fűzővég kivitelekből, amelyek tökéletesen illenek a cipődhöz.

Tudjuk, hogy a cipőfűzőkre általában a lehető leghamarabb szükség van. Ezért nagy hangsúlyt fektetünk a gyors, mégis hatékony szállítási módszerekre.
Még gyorsabban kell? Válassza az expressz szállítást a pénztárnál!
Hol vásárolhatsz Nike Court Vintage cipőfűzőt
Szerezd be a legjobb minőségű cipőfűzőket Nike Court Vintage cipődhöz. Tiszta pamut anyag, osztrák kézművesség, 51 gondosan válogatott színben.
Műszaki adatok
- Hossz: 120 cm, méretezve a következőhöz: Nike Court Vintage
- Anyag: 100% pamut a természetes tartósságért
- Gyártás: Kézzel készítve Ausztriában
- Színek: 51 szín a semlegestől a feltűnőig
Mekkora hossz kell Nike Court Vintage cipőhöz?
A 120 cm a Nike Court Vintage szabványmérete. Ez a hossz tiszta arányokat biztosít kényelmes megkötési hosszal.
Gyakori kérdések
Kompatibilis az összes Nike Court Vintage kiadással?
Igen. A 120 cm-es cipőfűzők az összes standard Nike Court Vintage modellhez és kiadáshoz illeszkednek.
Fémvége választék?
Válassz kifinomult fém fűzővég kivitelekből, amelyek tökéletesen illenek a cipődhöz.
Tudjuk, hogy a cipőfűzőkre általában a lehető leghamarabb szükség van. Ezért nagy hangsúlyt fektetünk a gyors, mégis hatékony szállítási módszerekre.
Még gyorsabban kell? Válassza az expressz szállítást a pénztárnál!


Ossza meg fotóját itt, vagy jelöljön meg minket az Instagramon, hogy bekerüljön



















